Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Relacje: Naga prawda o związkach w/g systemu Human Design

29 września 2018 godz.11:00 - 30 września 2018 godz.15:00

Relacje… zagłębienie się w nie to jak otworzenie puszki Pandory!
Podczas warsztatów zobaczymy czym są i jakie dynamiki nimi rządzą po to, żeby je przewietrzyć albo zbliżyć, jednocześnie tworząc pole do manewru i swobodnego w nich oddechu.
Nigdy więcej zgadywania intencji i projektowania oczekiwań.
Przejrzysta mapa współzależności, która choć graficznie prosta, w życiu niekoniecznie łatwa!

ZWIĄZKI PARTNERSKIE

Nawiązywaniu związku towarzyszy zwykle więcej entuzjazmu będącego wynikiem stanu bycia zakochanym niż faktycznego zrozumienia dynamiki zachodzącej pomiędzy dwojgiem ludzi. Rezultatem są póżniejsze konflikty i rozczarowania.

Dwoje to automatycznie ‚my’. Cechy charakterystyczne poszczególnych związków pozostają stałe. Dzięki Human Design możemy zobaczyć i wyjaśnić ich specyfikę. Graf kompozytowy w precyzyjny sposób pokazuje jak dwoje ludzi na siebie wpływa. Są połączenia lepsze i gorsze, niektóre z nich to wręcz pułapki w które nieświadomie wpadamy zaślepieni stereotypowymi nadziejami i oczekiwaniami.

Imperatyw genetyczny, z którym mamy tutaj do czynienia, bywa okrutny: poszukując różnorodności w celu zdobycia najlepszego zasobu genetycznego dla potomstwa, nas samych często pozostawia ofiarami. To tu właśnie przejawia się paradoks polegający na tym, że im gorszy związek dla samych partnerów tym wspanialsze mają dzieci!

Istnieje tez inna możliwość: związek świadomy swej istoty. Pełen akceptacji i przestrzeni dla drugiej osoby, zamiast nieustannego szarpania się, obwiniania czy próby zmienienia partnera.

Nasza metoda to nie terapia jako taka, tylko mapa mechanizmów i zależności cechujących każdy związek. Możemy dokładnie wskazać i opisać miejsca zarówno dobre jak i problematyczne, jednak w żaden sposób nie jesteśmy w stanie ich zmienić. Zrozumienie, akceptacja i danie sobie przestrzeni na bycie sobą to jedyne rozwiązania. Za próbę zmiany partnera wcześniej czy później któraś ze stron albo obie zapłacą. Często jest to cena w postaci przeróżnych symptomów dotyczących samopoczucia i zdrowia.

Warsztaty prowadzić będzie Anna Rybaczyńska
www.poznajsiebie.eu

Cena obejmuje:
– nocleg plus pełne wyżywienie.

Szczegóły

Start:
29 września 2018 godz.11:00
Koniec:
30 września 2018 godz.15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/421746448321289/

Miejsce

Bajkowa Zagroda
ul. Zalesie 13, Łąki
Radzymin, 05-250 Polska

Organizator

Bajkowa Zagroda
Telefon:
604 94 99 87
Email:
bajkowa_zagroda@o2.pl
Strona internetowa:
http://www.bajkowazagroda.pl