JOGA

Kasia

kasia2 do www

Kasia Krajewska. Jestem mamą Zosi, Marysi i Tosi. Oprócz wychowywania dzieci, zajmuję się prowadzeniem ośrodka Bajkowa Zagroda, gdzie prowadzę również  2 razy w tygodniu zajęcia jogi kndalini.

Swoją historie z jogą zaczęłam około 8 lat temu kiedy pracując w korporacji odczuwałam poważne bóle w kręgosłupie. Niestety lekcje hatha jogi, na które uczęszczałam, pomimo wielu starań nauczycieli niewiele mi pomagały. Dopiero krija dla utrzymania giętkiego kręgosłupa, którą ćwiczyłam codziennie sama w domu pomogła mi pozbyć się uporczywych bólów.

Jogę kundalini poznałam podczas kursów nauczycielskich, które organizowane były w Bajkowej Zagrodzie. W 2013 roku ukończyłam roczny kurs nauczycielski prowadzony przez iSKY „The International School of Kundalini Yoga” z Wielkiej Brytanii.

Dzisiaj mam 44 lata i dzięki jodze kundalini czuję się jakby miała 25 lat. Joga kundalini daje mi zdrowie, szczęście i co dla mnie najważniejsze uspokaja umysł i wycisza gonitwę myśli oraz leczy moje lęki.

Oprócz jogi kundalini praktykuję taniec 5 rytmów, masaż relaksacyjny, masaż LOMI LOMI, integrację obecności wg Colina Sissona oraz ćwiczę uważność w życiu codziennym.

Jestem bardzo szczęśliwa. Cieszę się, ze mieszkam z rodziną w Bajkowej Zagrodzie, którą z wielkim sercem dzielę sie z tymi wszystkimi, którzy goszczą w naszym progach odkrywając siebie podczas warsztatów organizowanych w naszym ośrodku.

Zapisy: tel. 604 949 987,  email: [email protected]

 

 

JOGA KUNDALINI

Zajęcia odbywać się będą:

 Poniedziałek 19:30 – 21:00

 Środa 19:30 – 21:00

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o REZERWACJĘ miejsca i ZALICZKĘ w kwocie 50 zł oraz wybór dni i godzin zajęć. Kwota zaliczki zostanie odliczona od kwoty karnetu. W przypadku chęci uczestnictwa w dwóch terminach zajęć regularnie prosimy o rezerwację dwóch terminów. Listy zamykane są z końcem miesiąca.

Koszt zajęć:

  • pojedyncze zajęcia 40 zł
  • karnet 4 wejścia – 140 zł
  • karnet 6 wejść – 180 zł
  • karnet 8 wejść – 220 zł

W przypadku wykupienia zajęć z karnetu, nie gwarantujemy miejsc pojedynczych. Liczba miejsc ograniczona max 15 osób na jeden termin, ze względu na ograniczone miejsce i komfort ćwiczących. Wykupioną liczbę wejść należy zrealizować w jednym miesiącu.

* Prosimy aby osoba która przychodzi po raz pierwszy po zapisie skontaktowała się emailowo ( [email protected]) w celu instrukcji jak przygotować się na pierwsze zajęcia.

Płatność za pozostały karnet będzie można opłacić na pierwszych zajęciach.

 


JOGA DLA DZIECI

Zajęcia jogi dla dzieci odbywają się w czwartki w godzinach 17-18. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia.

Koszt zajęć: 25 zł.

 

 

dobry liner bajkowa liner kopia

 

Ciekawe linki na temat jogi kundalini:

 

http://agnieszkamaciag.pl/kategoria/mantry-medytacje/

Silna mantra ochronna Aad Guray Nameh

http://agnieszkamaciag.pl/kategoria/w-duszy/page/3/

http://www.joga-joga.pl/pl95/teksty2499/joga_kundalini_8211_przebudzenie_i_opanowanie_ener

http://www.3ho.pl/index.php/pMenuId/18

https://marcintopolski.com/pl/blog/zycie/

MANTRA RA MA DA SA I JEJ GŁĘBOKO UZDRAWIAJĄCA MOC