DOJAZD

 

JAK DOJECHAĆ DO BAJKOWEJ ZAGRODY?

dobry liner bajkowa liner kopia

TRASA 1
Wyjazd z Warszawy trasą Toruńską lub ul. Radzymińską w kierunku Białegostoku. Po przejechaniu ok. 12 km od centrum M1 w Markach wjedź na wiadukt do Radzymina. W Radzyminie na pierwszym rondzie skręć w lewo na Nieporęt (drugi zjazd z ronda), dalej prosto. Po drodze miniesz tory kolejowe oraz po prawej stronie fabrykę COCA COLI. Po przejechaniu ok. 4 km od ronda w Radzyminie znajduje się kapliczka, przy której jest rozwidlenie dróg – jedź główną drogą w lewo. Po przejechaniu ok. 800 m  od kapliczki skończy się po prawej stronie las. Za lasem skręć w prawo w ulicę Zalesie, przed czerwonym budynkiem i jedź do końca drogi aż dojedziesz do drewnianej bramy. JESTEŚ U CELU :-)

dobry liner bajkowa liner kopia

TRASA 2
Wyjazd z Warszawy w kierunku Białobrzegów (droga na Zegrze). Mijamy miejscowość Beniaminów, za którą znajduje się miejscowość Łąki. Przed lasem trzeba skręcić w lewo w ulicę Zalesie.

dobry liner bajkowa liner kopia

DLA OSÓB NIEZMOTORYZOWANYCH

Istnieje możliwość dojechania do Radzymina dwoma różnymi autobusami: PKS z Dworca Wileńskiego (ok. 30 minut) lub autobusem ZTM o numerze 738 (ok. 60 minut). Rozkład jazdy linii 738 znajdziesz na TEJ stronie. Z Radzymina do „Bajkowej Zagrody” możesz dojechać taksówką lub autobusem linii L31 (kursuje co godzinę).

dobry liner bajkowa liner kopia