OPINIE

opinie

Poniżej wrażenia osób, które uczęszczają na moje zajęcia jogi w Bajkowej Zagrodzie.
Przyjdź i spróbuj. Zapraszam!

Kasia

joga zajecia pion  joga zajecia poziom  joga sala

Odkąd chodzę regularnie na lekcje Jogi Kundalini nie odczuwam bólów kręgosłupa, z którymi wcześniej się borykałam. Jako księgowa spędzam wiele godzin przy biurku, ale ćwiczenia jogi pozwalają mi na utrzymanie świetnej kondycji. Dzięki jodze Kundalini częściej jestem radosna, mam dużo energii i zapomniałam co to stres.

Elżbieta, księgowa, mama dwójki dzieci

Na jogę trafiłam przypadkiem- byłam w ciąży i szukałam delikatnej formy wysiłku. Dziś z całą pewnością mogę stwierdzić, że to był najlepszy przypadek w moim życiu! Co mi daje joga? Porządne zakwasy, ciągłe przekraczanie swoich granic wytrzymałości, wyciszenie, dotlenienie mojego organizmu i wspaniały relaks pomimo zmęczenia. No i jeszcze głos naszej joginki- kojący i ciepły działa cuda. Te zajęcia są dla mnie jak sesja terapeutyczna, takie cotygodniowe SPA :).
Natalia

Obiecałam tez że napiszę kilka słów na temat moich wrażeń po pierwszych zajęciach z Tobą. Po pierwsze niesamowite wrażenie robi sala…to prawdziwa przyjemność znaleźć się tam. Co do zajęć …kupuje wszystko: Twój wielki spokój , opiekuńczość, troska o nas w czasie ćwiczeń, poczucie że płynie od Ciebie bardzo pozytywna energia, która wręcz mnie wzrusza niekiedy. Zupełną nowością dla mnie jest bezpośredni kontakt z grupą.

Ewa

Zajęcia Jogi w Bajkowej Zagrodzie przywracają mi spokój i równowagę na co dzień. Ćwiczę sama w domu oraz w grupie, w której się spotykam regularnie dwa razy w tygodniu. Jednak joga podczas grupowych zajęć daje mi więcej energii i motywacji do ćwiczeń. Dzięki Jodze Kundalini poznałam własne ograniczenie, które powoli likwiduję ze swojego życia. Oddechy ćwiczę nawet w drodze do pracy (dojeżdżam autobusem) :) Tak pokrótce Joga Kundalini jest dla mnie inwestycją w moje dalsze fizyczne i psychiczne życie.

Basia, pracownik biurowy

Joga Kundalini w porównaniu z tradycyjną jogą dla mnie jest o wiele ciekawsza, daje siłę, wytrzymałość, radość z życia, rozciąga ciało. Serdecznie polecam zajęcia z „pozytywnie zakręconą” Kasią.

Adam, inżynier budownictwa

Praktykowanie Jogi Kundalini znacznie polepszyło stan mojego kręgosłupa. Ograniczający moje życie ból całkowicie ustąpił. Dzięki ćwiczeniom oraz odpowiednim technikom oddychania pozbywam się stresu i napięcia. Pomimo natłoku codziennych obowiązków czuję się zrelaksowana i spokojna, co na pewno dostrzega moja rodzina :). Dodatkowo, mam więcej cierpliwości do dzieci i do męża. Polecam wszystkim mamom i żonom.

Agnieszka, mama dwójki dzieci

Twoja lekacj Jogi Kundalini była dla mnie przełomowym odkryciem, jak się okazało. Czymś, czego długo szukałam – transformacji. I w bieganiu, i w Hatha Jodze, w różnego rodzaju aktywności fizycznej znajdowałam tego okruchy. Jednak Joga Kundalini miała efekt spektakularny. Sprawiła mi ogromną fizyczną przyjemność podczas ćwiczenia i zaowocowała niebywałą równowagą wewnętrzną na długo po zajęciach. Również przyjemny wysoki poziom energii mile mnie zaskoczył.

Joanna, psycholog dziecięcy

Joga jest wspaniałą drogą, którą możecie iść niezależnie od swoich przekonań, wiary… Joga prowadzi do poznania samego siebie, rozwija ciało i pozwala lepiej zarządzać własnym umysłem.

Ola, tłumacz

Z perspektywy czasu widzę, że regularan praktyka Kundalini Jogi „ustawia” mnie tak bym lepiej radziła sobie z wyzwamiami życia i lepiej rozumiała siebie oraz to, dokąd chcę zmierzać i z kim.

Monika, manager