WSPÓŁPRACA

 

 

Jesteśmy otwarci na współpracę z:

  • osobami organizującymi warsztaty rozwoju osobistego oraz firmami szkoleniowymi;
  • biurami podróży organizującymi wycieczki dla dzieci,
  • prywatnymi osobami, które pragną odpocząć i spędzić miło czas z przyjaciółmi, rodziną lub ze znajomymi.

Oferujemy salę szkoleniową o powierzchni ok 60 m2 z drewnianą podłogą. Dla grup zorganizowanych przygotowujemy pyszne posiłki, głownie wegetariańskie, wegańskie dostosowując menu do diet uczestników.  Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienką oraz w pokojach z łazienką na korytarzu. Na terenie Bajkowej Zagrody znajdują się stoły pod zadaszeniem, miejsce do grilla oraz plac zabaw dla dzieci.

Dodatkowo istnieje możliwość organizacji sesji masażu i terapii naturalnych w przerwach między zajęciami. Co dokładnie oferujemy?

sala jadalna

Sala ta, której wystrój łączy w sobie liczne rustykalne elementy z komfortem i ergonomią konieczną dla prowadzenia spotkań grupowych. Utrzymana w kolorystyce bieli oraz ogniu z kominka jest świetnym miejscem zarówno do pracy w grupach roboczych jak i prezentacji tematycznych. Tuż obok znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, umożliwiająca szybkie i sprawne przygotowanie przekąsek oraz napojów dla uczestników spotkania. Wejście do łazienki znajduje się w rogu pokoju – schody prowadzące do pokojów na piętro odgradzają drzwi do toalety od reszty przestrzeni pomieszczenia. Tutaj uczestnicy warsztatów jadają posiłki oraz prowadzą rozmowy i spotkania przy kominku.

sala treningowa

Znajdująca się w podpiwniczeniu z oknami, jasna i przestronna sala, zapewniająca dużo miejsca i światła, idealnie pasując dla spotkań większych grup, bądź warsztatów wymagających od uczestników ruchu.

IMG_9549

Utrzymana w barwach bieli, z drewnianymi akcentami, pozwala na pełną koncentrację w trakcie zajęć, nie rozpraszając uwagi jaskrawymi barwami.

sala z krzeslami

Sala posiada możliwość różnorodnego doboru oświetlenia, tak, aby uzyskać atmosferę odpowiednią zarówno dla szkolenia biznesowego, jak i wyciszającego spotkania medytacyjnego. Na wyposażeniu sali znajdują się maty, drewniane klocki do jogi, poduszki medytacyjne oraz wałki, umożliwiające przeprowadzenie spotkania również siedząc na ziemi. W ścianach oraz suficie zainstalowane są haki do umieszczenia lin do hatha jogi. Dla Państwa wygody istnieje możliwość rozstawienia stołów oraz krzeseł do przeprowadzenia szkolenia.

podworze

W słoneczne, ciepłe dni zapraszamy do organizowania spotkań na świeżym powietrzu. Drewniana wiata, wyposażona w pokaźne, drewniane stoły i długie ławy, pozwalają jeszcze mocniej poczuć atmosferę Bajkowej i zanurzyć się w sielskim i naturalnym otoczeniu. Dla miłośników bezpośredniego kontaktu z naturą istnieje możliwość zorganizowania spotkania na polance obok Zagrody.

nocleg

Przygotowaliśmy miejsca noclegowe dla 20 osób. Więcej informacji pod TYM linkiem.

wyzywienie

W naszej kuchni króluje styl wegetariański i wegański. Nasz szef kuchni, Jowita Kiepas oraz Jolanta Hurynowicz dba, by nawet najwięksi koneserzy mięs nie tylko spróbowali, ale wręcz rozsmakowali się w aromatycznych i sycących daniach przygotowywanych według filozofii Pięciu Przemian. Serwujemy zarówno śniadania, jak i obiady oraz kolacje. Istnieje możliwość przygotowania dań grillowanych.

relaks

Oferujemy szeroką gamę zabiegów relaksacyjnych: poczynając od klasycznego masażu manualnego, przez masaże powięziowe i terapię manualną, kończąc na niezwykle rozluźniającym, działającym na ciało i umysł oryginalnym masażu lomi – lomi. Dla chętnych istnieje również możliwość spotkania z naturoterapeutą i konsultacji w zakresie terapii i żywienia naturalnego.

dobry liner bajkowa liner kopia