Masaże

W Bajkowej Zagrodzie można skorzystać m.in. z masażu Kobido i Lomi Lomi.

Agata Grajda

Zajmuję się masażem, pracuję nie tylko z dorosłymi, ale również z dziećmi. Organizuję medytację dla dzieci i dorosłych. Uczęszczałam na wiele kursów, gdzie poznawałam techniki masażu, jednak od samego początku zachwycił mnie masaż Lomi Lomi. Dzięki temu masażowi mogę łączyć wiele technik pracy z ciałem i z energią człowieka. Często już po pierwszym masażu widoczne są pozytywne zmiany u klienta.

Masaż zwykle wykonuję w konkretnej intencji. Jeśli klientowi ciężko jest skonkretyzować intencję, odczytuję z pola osoby masowanej, jego ciała nad czym w pierwszej kolejności należy popracować, czyli uwolnić to co blokuje rozwój osobisty, szczęście, zdrowie w szeroko pojętym znaczeniu. Masaż Lomi jest zawsze dopasowany indywidualnie, nie tylko do osoby, ale do aktualnego stanu fizycznego i emocjonalnego. Za każdym razem masaż może być odbierany inaczej przez tę samą osobę.

Lomi przywraca harmonię, spokój i radość. W stanie spokoju możemy podjąć właściwe decyzje, w zgodzie z samym sobą. Ponadto Lomi uruchamia procesy samouzdrawiania. Po masażu klienci najczęściej odczuwają dużą ulgę, lekkość, radość, spokój, błogostan.

Do masażu wykorzystuję tylko oleje naturalne, ekologiczne oraz organiczne olejki eteryczne, które mają doskonały wpływ na skórę, dodatkowo wspierają zdrowie nie tylko fizyczne, ale też emocjonalne.

Masaż trwa od 1,5 do 2 h

Koszt masażu – 200 zł

Zosia Kruza

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kurs masażu lomi lomi zrobiłam w lutym 2020 roku. Od tamtego czasu w każdy weekend pracuję jako masażystka, a w tygodniu studiuję. Każdego dnia pracuję nad poprawą zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Interesuję się zdrowiem człowieka i doszkalam się w tym kierunku w każdej wolnej chwili.

Lomi lomi to rdzenny masaż hawajski, który polega na masażu całego ciała, pomijając sfery intymne. Hawajczycy wierzą, że nieodłączną częścią życia każdego człowieka jest miłość, dlatego masaż lomi lomi jest nazywany masażem kochających rąk.

Podczas masażu jest rozładowywane napięcie mięśniowe, co sprzyja wypoczynkowi i wspaniale poprawia samopoczucie. Cały masaż wykonywany jest dłońmi i przedramionami, co powoduję odczucie płynności i relaksu. Przynosi on równowagę w sferze fizycznej i psychicznej.
 

Masaż zapobiega takim schorzeniom jak ból głowy, ból kręgosłupa, depresja, nerwica czy zaburzenia wydolności układu krążenia, które właśnie często są następstwem długotrwałego stresu.

Na uczucie odprężenia oraz pozytywny nastrój wpływa każdy element masażu hawajskiego – kojący dotyk, relaksująca muzyka, aromatyczne olejki. Czasem dotyk jest mocny i bardzo konkretny, uwalniający, czasem lekki i łagodzący. Każdy zabieg jest inny bo mocno zależy od obecnego stanu osoby która przychodzi. W pracy wykorzystuję olejki, które pomagają w poprawie kondycji skóry. Dzięki nim skóra staje się miękka, elastyczna i odpowiednio odżywiona. Stosuję również kosmetyki z cbd, które nie jeden raz pomogły mi pokonać niepotrzebny stres w życiu oraz szybko poprawiły mi wygląd cery.

Zabieg trwa od ok. 1 do 2 godzin. Koszt 1h-150 zł, 1,5h-220zł, 2h-300 zł.

Do zobaczenia! 😉

Kontakt do Zosi: tel. 532-588-963 lub FACEBOOK 

 

 BAJKOWA ZAGRODA
ul. Zalesie 13, Łąki, 05-250 Radzymin,
Tel: 604 949 987