Wynajem sali

Oferujemy salę szkoleniową o powierzchni ok 60 m2 z drewnianą podłogą. Znajdująca się w podpiwniczeniu z oknami, jasna i przestronna sala, zapewniająca dużo miejsca i światła, idealnie pasuje do spotkań większych grup, bądź warsztatów wymagających od uczestników ruchu.

Sala posiada możliwość różnorodnego doboru oświetlenia tak, aby uzyskać atmosferę odpowiednią zarówno dla szkolenia biznesowego, jak i wyciszającego spotkania medytacyjnego.
Na wyposażeniu sali znajdują się maty, drewniane klocki do jogi, poduszki medytacyjne oraz wałki, umożliwiające przeprowadzenie spotkania również siedząc na ziemi. W ścianach oraz suficie zainstalowane są haki do umieszczenia lin do hatha jogi. Dla Państwa wygody istnieje możliwość rozstawienia stołów oraz krzeseł do przeprowadzenia szkolenia.
Dla grup zorganizowanych przygotowujemy pyszne posiłki, głownie wegetariańskie, wegańskie dostosowując menu do diet uczestników. Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienką oraz w pokojach z łazienką na korytarzu. Na terenie Bajkowej Zagrody znajdują się stoły pod zadaszeniem, miejsce do grilla oraz plac zabaw dla dzieci.
W słoneczne, ciepłe dni zapraszamy do organizowania spotkań na świeżym powietrzu. Drewniana wiata, wyposażona w pokaźne, drewniane stoły i długie ławy, pozwalają jeszcze mocniej poczuć atmosferę Bajkowej i zanurzyć się w sielskim i naturalnym otoczeniu. Dla miłośników bezpośredniego kontaktu z naturą istnieje możliwość zorganizowania spotkania na polance obok Zagrody.
Dodatkowo istnieje możliwość organizacji sesji masażu i terapii naturalnych w przerwach między zajęciami. 

Logo strony Bajkowa Zagroda

BAJKOWA ZAGRODA
ul. Zalesie 13, Łąki, 05-250 Radzymin