Zielona szkoła

Zajęcia adresowane są zarówno do grup przedszkolnych, klas nauczania początkowego (I-III klasa szkoły podstawowej) jak i dla pozostałych zorganizowanych grup  wiekowych, np. z Domu Dziecka.

W ramach wycieczek 2-3 dniowych warsztaty rozpoczynają się ok. 10:00 pierwszego dnia i kończą się ok. 18:00 dnia następnego. Po rozpakowaniu swoich rzeczy wszystkie dzieci biorą udział w poniższych zajęciach prowadzonych w kilkunastoosobowych podgrupach.

Przykładowy PLAN ZAJĘĆ – letni

Przykładowy PLAN ZAJĘĆ – zimowy

W trakcie warsztatów proponujemy posiłki przygotowane przez firmę cateringową. Dysponujemy miejscami noclegowymi dla 20 osób w pokojach 1, 2, 3-osobowych z łazienkami oraz w pokojach z ogólnodostępną łazienką. Pokoje znajdują się w dwóch drewnianych, całorocznych ogrzewanych chatach. W przypadku większej liczby dzieci istnieje możliwość noclegu na materacach w sali.

Opiekunowie dzieci uczestniczą w warsztatach bezpłatnie.

W związku z tym, iż cena warsztatów uzależniona jest od wyboru zajęć, menu oraz liczby uczestników, ustalana jest indywidualnie po szczegółowym ustaleniu programu warsztatów i spraw organizacyjnych. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych animatorów, którzy cały czas czuwają nad dziećmi, dając Państwu jednocześnie chwile wytchnienia i odpoczynku. Ponadto, zajęcia dostosowane są do wieku dzieci.

Logo strony Bajkowa Zagroda

BAJKOWA ZAGRODA
ul. Zalesie 13, Łąki, 05-250 Radzymin